Чому упаковка еколін варта Вашої уваги?

Товариство з обмеженою відповідальністю «Поліграфічний центр "Максіпрінт"» хоче розповісти Вам про еколін. Це така річ, з якою Ви чи не щодня стикаєтесь у супермаркетах або власних холодильниках. Еколін – це унікальний плівковий матеріал, виготовлення якого відбувається на основі олефінових полімерів і карбонату кальцію. У своєму складі він містить особливий біополімерний матеріал. Еколін настільки унікальний, що йому не знайшлося аналогів у всьому світі. З’явився він ще років 20 тому у Швейцарії і поширився у всьому світі.

Що ж таке еколін? Це та упаковка, в якій реалізуються молочні продукти (сметана, молоко, йогурт, масло, сирки), дріжджі, снеки, цукерки, супи і пюре швидкого приготування, спеції. У неї можуть фасуватися і ліки. Такий матеріал абсолютно безпечний для людини та навколишнього середовища. Він здатен до самостійної утилізації, тобто до саморозкладання.

Крім того, що така упаковка екологічна, вона має й інші, не менш важливі переваги, які стосуються безпеки продуктів, що у неї фасуються. Завдяки тому, що еколін упаковка міцна, то можливість ушкодження товару під час транспортування також дуже низька. Еколін стійкий до вологи, світла, він також володіє жиронепроникністю. Продукти, що зберігаються в таких упаковках, можна без вагань розігрівати у мікрохвильовці. Із еколіну виходять дуже зручні упаковки для молока, які мають спеціальний носик, що після відкривання перешкоджає потраплянню непотрібних запахів на продукт.

Під час фасування масла ця упаковка може стати альтернативою фользі та пергаменту. До того ж еколін не тільки екологічніший за фольгу, але й економічно вигідніший. Він сприяє довготривалому зберіганню продукту у свіжому вигляді, навіть якщо його вже було відкрито.

Упаковка може впливати на вибір клієнта. По-перше, важливо вибрати правильний дизайн. Упаковка еколін дозволяє робити якісний фотодрук. Яскрава упаковка обов'язково приверне покупця. Упаковка також має бути якісною, адже як людину "зустрічають по одягу", так і продукт по упаковці. Неякісна упаковка може призвести до того, що у покупця складеться враження про неякісний товар.

Вибирайте еколін, і Ви не прогадаєте! Якщо це ще й підкріпити якісною продукцією, то Ви гарантовано досягнете успіху в продажу свого товару. 

За якісною упаковкою еколін звертайтеся до фахівців ТОВ «Поліграфічний центр "Максіпринт"», і ми допоможемо створити сучасну, надійну і впізнавану упаковку для Вашої продукції. Телефонуйте просто зараз та замовляйте послугу за вигідною ціною! Приймаємо замовлення по всій території України! Доставка обговорюється з кожним клієнтом індивідуально!