Самоклеючі етикетки в рулонах: функції, переваги, застосування

Етикетка призначена для маркування товару, вона виконує кілька функцій. По-перше, якісна хороша етикетка здатна привернути увагу покупця, а це немаловажливо, адже іноді покупцеві складно виділити якийсь один товар із багатьох подібних. Тут етикетка відіграє не останню роль. По-друге, це зручний інформаційний носій, на якому розміщується інформація про товар, а іноді й про торгову марку (зазвичай лише назва).

Для того щоб етикетування товару було максимально зручним, використовують самоклеючі етикетки. Орієнтовно 90 % самоклеючих етикеток виготовляються у вигляді рулонів, а інші 10 % – у вигляді аркушів. Це пояснюється більшою зручністю рулонних етикеток. Можна впевнено заявити, що самоклеючі рулонні етикетки сьогодні є найпоширенішим видом етикеток. 

Що ж являють собою етикетки? Етикеточним матеріалом може виступати папір або плівка. Одна зі сторін цього матеріалу покривається клейовим шаром, який захищається силіконовим папером, що відділяється перед наклеюванням етикетки. Щодо друку, то він може наноситися на будь-яку із сторін.

Чому варто віддати перевагу саме самоклеючій етикетці? На це є багато причин!

Самоклеючі етикетки в рулонах досить зручні для нанесення на тару.

• Широкий асортимент самоклеючих матеріалів, що сприяє найбільш вдалому вибору, який підходитиме саме до Вашого товару.

• Автоматичні аплікатори й аплікаційні системи дозволяють наклеювати етикетки практично будь-якої форми.

• Порівняно із "сухою" етикеткою самоклеюча має перевагу у тому, що якість нанесення етикетки не залежить від способу етикетування (автоматично чи вручну).

• Самоклеючі етикетки міцніше кріпляться на тарі, що забезпечується невисихаючим клейовим шаром. Вибравши саме таку етикетку, Ви можете бути впевнені у тому, що етикетка не втратиться у процесі транспортування, адже міцно буде закріплена на тарі.

• Лакове покриття, яке може наноситись на самоклеючу етикетку, захищає її від впливу різних рідких речовин. Така етикетка має презентабельніший вигляд.

• Рулонні самоклеючі етикетки мають широку сферу застосування. Потреба у них виникає на складах, підприємствах, в супермаркетах, де ми звикли їх бачити, та у різних торговельних точках.

Якісна самоклеюча етикетка – це шлях до успіху в реалізації продукції. Якщо Вас цікавлять самоклеючі етикетки в рулонах, тоді Вам варто звернутися до нас! ТОВ «Поліграфічний центр "Максіпрінт"» здійснює виготовлення самоклеючої етикетки для води, соків, ковбасних виробів, сирів, хлібобулочних виробів, а також для продукції хімічного виробництва (фарб, лаків, клеїв, автохімії). Робіть замовлення, і вже за короткий час воно буде готове, адже ми цінуємо свій та Ваш час! Ціни оптимальні! Доставка за домовленістю!