Скотч з логотипом оптом  - коли реклама дійсно працює!  

Аби привернути увагу до свого продукту чи послуг, підприємці різних компаній вдаються до різних хитрощів, використовуючи маркетингові стратегії. Однією з них є випуск бренд-скотчу з логотипом фірми, на який наноситься певна інформація, нанесена технологією флексографія (флексодрук). Якщо вас цікавить чи працює взагалі реклама на скотчі та чи варто купувати скотч з логотипом оптом, тоді ця стаття саме для вас!

Що розмістити на скотчі? Скотч з логотипом іншими словами можна назвати фірмовим скотчем. На цей скотч наноситься інформація пов'язана з рекламою. Це прекрасна можливість зробити акцент на своїй продукції, представити її індивідуальної та швидко впізнаваною. Щоб реклама була ефективнию, на скотчі можна розмістити наступну інформацію:

  • слоган фірми;
  • дані про товар;
  • інформацію про діючі знижки, рекламної акції, її терміни та умови;
  • контактні дані про компанію, включаючи номер гарячої лінії та адресу;
  • маркування, інформація про моделі;
  • інші зображення і текстовий зміст, виправдані маркетинговою політикою компанії.

Чому саме скотч? А тому, що він має безліч переваг, про які вам варто знати. Як мінімум - це оригінальний спосіб заявити про свою компанію. Також, така стрічка це хороший помічник у захисті від конкурентів і прекрасна можливість розмістити знакові акції. А ще підкупає дешевизна нанесення.

А ще, використання логотипу на скотчі - гаратнтія того, що ваш товар ніхто не перепакує. Тобто він надає можливість надійно зберегти вміст в упаковці.

Стійкість до температури, щільність, надійність, а до того ж додавання інформації для споживача і ексклюзивність бренду - властивості скотчу, які додадуть фірмі ексклюзивності, а продукції естетичного вигляду.

Друк реклами на скотчі!  Такий скотч виготовляється двома видами друку: межшаровий і поверхневий друк. Перевагою першого є те, що на нього можливо нанести не менше чотирьох кольорів графіки і тексту. А другий - дозволяє замовити невелику кількість видів продукції, які дадуть зрозуміти наскільки вам підходить дане пакування.

Думаю ми навели достатньо аргументів на користь скотчу з логотипом. Адже його використання - це прекрасна і легка можливість зробити товар яскравішим, а для виробника підвищити статус, особливість фірми і розрекламувати продукцію додавши їй додаткової краси! Тож, якщо вас досі цікавить оптова покупка бренд-скотчу, тоді ласкаво просимо до компанії  ТОВ "МаксіПрінт". Ми здійснимо якісний друк бренд-скотчу, врахувавши усі ваші побажання.

Тож не зволікайте! Здійсніть замовлення вже зараз! Деталі за телефоном, вказаним на сайті.