Кашована фольга для продуктів - це не про кашу, а про молочку! 

Ви коли-небудь чули щось про кашовану фольгу? Ні? Тоді настав час дізнатись! Мабуть, перша асоціація, яка виникає - кашована, значить призначена для каші. Це помилкова думка, але дуже близька до дійсності. Адже, така рулонна упаковка призначена для продуктів харчування, найчастіше молочних. Отож, спробуємо з'ясувати що являє собою кашована фольга для продуктів та які ще функції виконує.

Для початку, почнемо зі знайомства. "Кашована" - переклад німецького слова "kaschieren", що означає нашаровувати, припресовувати. Англійським синонімом є слово "laminate", тобто ламінована або кашована фольга, суттєвої різниці між поняттями немає. 

Чому кашована фольга - ідеальний вибір для пакування молочки, а не приміром паперова? А ось, чому: вона немає аналогів по своїй газо- та паронепроникності,  завдяки чому перешкоджає окисленню продуктів, схожа за властивостями, хіба що еколін. При товщині 9 мікрон (а саме таку товщину має фольга, наприклад, в упаковці для масла) вона пропускає водяну пару лише 0,1 г / м2 на добу. Для порівняння - у РР це значення 0,26, у ПВД - 1,03, у ПНД - 0,31. 

По-друге, - вона гігієнічна та не токсична. Вона не надає продукту сторонніх запахів і присмаків та є повністю екологічно безпечною.

По-третє, фольга відмінно зберігає первинну форму, це забезпечує завжди акуратний презентабельний вигляд, який буде зберігатися протягом терміну зберігання продукту. Завдяки таким властивостям, упаковка не буде розгортатися сама по собі.

По-четверте, важливою перевагою є непрозорість фольги, яка перешкоджає проникненню світла, що може негативно позначитись на якості продукції.

Плюсів звісно ж безліч, але як і будь-яка упаковка, кашована фольга теж має один мінус -  низький опір механічній дії, що і призвело до необхідності її комбінування з ще одним матеріалом, в якості якого застосовується папір.

Що пакують у фольгу? 

- Сирні вироби (в тому числі глазуровані сирки). Фольга відмінно зберігає температуру та запобігає проникненню зовнішніх факторів, тому глазуровані сирки завжди такі свіжі і смачні, без сторонніх запахів.

- Масло. Рекомендовано зберігати при температурі не більше 3°С і вологості 80% близько 20 днів, вдвічі довше, ніж у звичайному пергаментному папері.

- Маргарин. Термін зберігання при температурі від -10 °С до 0 °С в пергаменті - 45 днів, в кашованій фользі - 60 днів. Знову ж таки, термін зберігання у фользі довший.

Отож, роль кашованої фольги для пакування молочних продуктів - чимала, вона є незамінною упаковкою, яка здатна значно збільшити термін зберігання продуктів, аби ви могли ласувати ними ще довше. А якщо вас зацікавило виробництво такої упаковки, тоді рекомендуємо завітати до компанії ТОВ "ПЦ" МаксіПрінт". Адже ми пропонуємо виготовлення кашованої фольги з нанесенням будь-якого друку, залежновід побажань замовника. 

Детальну інформацію дізнаєтесь на сайті або за контактним номером!