Кашована фольга - пакування, якому немає альтернатив

Якщо Вам потрібно красиво упакувати щось, але і при цьому захистити предмет від механічних ушкоджень - то Вам знадобиться фольга кашована, придбати яку Ви можете в нашої компанії ТОВ "ПЦ" МАКСІПРІНТ" за доступною ціною.

Кашована фольга складається з багатьох шарів алюмінієвої фольги, з'єднаних з шарами волого- та жиростійкого паперу. Це міцний і щільний матеріал, що дозволяє довго зберігати упакований продукт.  Таке пакування жорсткіше й пластичніше ніж звичайна фольга та більш захищене по відношенню до зовнішнього впливу.

За рахунок шару з поліетиленової плівки або воску (екструдованого покриття) багатошарова каширована фольга стійкіша до вологи й менш проникна для кисню та сторонніх запахів. Частіше за все каширована фольга застосовується для пакування продуктів з високим вмістом жиру і масла, зокрема молочної продукції. 

При купівлі кашованої фольги важливо звертати увагу на її якість. Ми пропонуємо замовити такий вид пакування саме у нашої компанії "ПЦ" МАКСІПРІНТ", адже якість та надійність - це про нас. Ще Ви можете замовити багато інших послуг хорошої якості у нашої компанії. Замовлення нашої кашованої фольги - це оптимальне рішення для упаковки як великих, так і маленьких за розмірами товарів. Якщо Ви вагаєтеся, адже знаєте чимало «альтернатив» кашованої фольги, то змушені Вам повідомити, що відповідника цьому пакуванню Ви не знайдете. Спробуємо переконати Вас.

Преваги кашованої фольги над харчовою плівкою чи пергаментим папером:

По-перше, товщина. Фольга має товщину 9 мікрон, через яку альтернативи такій фользі немає.

По-друге, - це гігієнічність фольги. Фольга не токсична і не надає продукту сторонніх запахів і присмаків.
По-третє, стійкість. Фольга здатна набувати і зберігати задану форму, що дає можливість надати упаковці акуратний вигляд, який буде зберігатися протягом терміну зберігання продукту. Упаковка не буде розгортатися сама по собі.

По-четверте, безпека. Фольга абсолютно непрозора і виключає вплив світла на погіршення якості продукту, що особливо важливо, при знаходженні продукту в вітрині-холодильнику магазину. Недолік фольги - в її низькому опорі механічній дії, що і призвело до необхідності її комбінування з ще одним матеріалом, роль якого самим чудовим чином виконує папір.

Пропонуємо Вам відвідати наш сайт та ознайомитися детально з усіма видами послуг, які надає наша компанія.  Якщо коротко, то  "ПЦ "Максіпрінт" займається виробництвом самоклеючої етикетки та рулонної упаковки для харчової та промислової продукції, а саме: самоклеючої етикетки на воду, соки, ковбасні вироби, сири, хлібобулочні вироби, на продукцію хімічного виробництва (фарби, лаки, клеї, автохімія), виготовляємо самоклеючу етикетку та рулонну упаковку на фармацевтичну та косметичну продукцію, рекламну рулонну продукцію;, термочеки та інше. Впевнені, що Ви знайдете щось потрібне для Вас.